MAKSEVIIS JA TELLIMINE

 

 1. Teil on võimalus valida kahe makseviisi vahel. Tasumine e-poe poolt Teile loodud arve alusel, Teile sobivas pangas ja Teile sobival ajal või kohe pärast ostu e-poest suunatud ja valikuliselt mitme erineva panga internetipangas teostatavate maksekorralduste abil.
 2. E-pood saadab automaatselt teie osutatud e-posti aadressile arve. Maksmisel arvega palume tellimuse täitmise hõlbustamiseks meid teavitada makse sooritamisest e-kirjaga: info@andrily.eu .
 3. Tasumisel maksekorraldusega e-poe pangalingi abil, valige pärast ostukorvi koostamist Teile sobiv pangalink ja järgige edasiseid juhiseid. Kõik maksed teostatakse eurodes.
 4. Andrily OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Andrily OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale (Everypay AS).

 

KUIDAS OSTA

 

 1. Valige välja toode või tooted
 2. Klikkige nupule “Lisa ostukorvi” (ilmub kinnitus ostukorvi lisamise kohta)
 3. Valige "Ostukorv"

 

TELLIMUSE KINNITAMINE

 

 1. Valige "Kinnita ostukorv"
 2. Täitke kõik kontaktinformatsiooni väljad; tärniga tähistatud väljad on täitmiseks kohustuslikud (E-posti aadress, Ees- ja Perekonnanimi, Ettevõte, Riik, Aadress, Indeks, Linn, Telefon).
 3. Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule “Kinnita tellimus”
 4. Seejärel suunatakse Teid lehele, millelt saate valida Teile sobiva makseviisi. 
 5. Pärast tasumist saate e-postile kinnitava teate.
 6. Probleemide ilmnemisel või juhul, kui Te ei ole saanud tellimuse kinnitust, võtke palun ühendust Andrily OÜ'ga: telefonil +372 53 46 33 48 või e-kirjaga info@andrily.eu .