ÜLDSÄTTED

1. Käesolevad Andrily OÜ (edaspidi Andrily) müügitingimused (edaspidi tingimused) kehtivad ostmisel internetiaadressilt www.andrily.eu ja www.facebook.com/andrilybutiik. Kauba müüja on Andrily OÜ (edaspidi müüja), aadress Kadakatuka, Kadaka küla, Rapla mk, registrikood 16122704, tel 53463348, e-posti aadress info@andrily.eu. Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi: klient) ja müüja vahel www.andrily.eu ja www.facebook.com/andrilybutiik vahendusel kauba ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

2. Müüjal on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused internetiaadressil www.andrily.eu ja www.facebook.com/andrilybutiik. Kui klient esitas tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse kliendi ja müüja õigussuhtele tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi.

3. Kliendil on võimalik enne ostu sooritamist tingimused salvestada, printida ja vajaduse korral taasesitada ning klient nõustub e-poest ostu sooritamisel tingimustes sätestatuga.

4. Tingimustele lisaks kohaldatakse e-poest ostu sooritamisele Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte.

TELLIMUSE ESITAMINE

1.Tellimusi saab www.andrily.eu ja www.facebook.com/andrilybutiik lehel.

2.Kui kaup meie laos olemas, saadame kliendile arve.

3.Klient valib tellimuse üleandmise viisi ja koha. Kaupa tarnime Eesti ja Soome pakiautomaatidesse.

4.Kliendil on saadud makseinfo/arve tasumiseks aega 24 tundi. Klient kontrollib enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad kliendi tegelikule soovile.

5.Pärast kliendi poolt arve tasumist, postitame kauba 3 tööpäeva (kohe olemas kaup) kuni 21 tööpäeva (tellimisega tooted) jooksul.

6.Müüja ja kliendi vahel jõustub müügileping alates kliendi poolt tasutud ostusumma tervikuna laekumisest Müüja arvelduskontole.

7. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest klienti esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

KAUBA HIND, MAKSEVÕIMALUSED

1.Kõik www.andrily.eu ja www.facebook.com/andrilybutiik lehel müüdavate kaupade hinnad on näidatud eurodes ja ei sisaldavad käibemaksu.

2.Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna kauba müügihinna Müüja poolt esitatud arvel märgitud pangakontole.

3.Müügihinnale kauba kohaletoimetamise tasu. Kauba kohaletoimetamise kulud kannab klient vastavalt valitud logistikaettevõtte (Smartpost või Omniva) hinnakirjale ning tasub paki kättesaamisel pakiautomaati.

KAUBA KÄTTESAAMINE

1.Kaupa saadame Eestis Omniva ja Smartposti pakiautomaatidesse.

Kauba kohaletoimetamisel kliendi poolt valitud Eesti SmartPOSTi pakiautomaati lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu vastavalt Smartposti avalikule hinnakirjale või Omniva pakiautomaati vastavalt Omniva avalikule hinnakirjale.

2. Kaupa saadame Soomes Smartposti pakiautomaatidesse.

Kauba kohaletoimetamisel kliendi poolt valitud Soome SmartPOSTi pakiautomaati lisandub kohaletoimetamise tasu vastavalt Smartposti avalikule hinnakirjale.

3. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul kliendi määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

4. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine kuni 10 tööpäeva jooksul.

5. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 tööpäeva jooksul.

6. Pühapäeval ja riigipühadel kaupade üleandmist/komplekteerimist ei toimu.

7.Kauba kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse klienti SMS-teatega, mis sisaldab pakiautomaadi ukse avamiseks unikaalset uksekoodi.

8.Müüja ei vastuta kliendile tekkinud kahju eest, kui müüjast mittetulenevatel põhjustel on kolmandad isikud saanud oma valdusse pakiautomaadi unikaalse koodi ning selle alusel on kaup kätte saadud.

9.Kauba kättesaamisel kohustub klient avama tootepakendi ettevaatlikult, pakendit ja tooteid kahjustamata. Juhul kui klient on rikkunud pakendi hooletuse tõttu ehkki tootepakendit oli võimalik avada seda kahjustamata, on müüjal õigus kaupade tagastamisel nõuda tekitatud kahju hüvitamist. Juhul, kui tootepakendit ei saa rikkumata/lõhkumata avada, ei vastuta klient rikutud pakendi eest.

10.Juhul, kui klient avastab kauba kättesaamisel, et talle on saadetud vale või defektne kaup, tuleb sellest koheselt teavitada müüja klienditeenindust.

KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

1.Müüjal on õigus töödelda kliendi poolt esitatud isikuandmeid ja ostude andmeid kooskõlas kehtivate õigusaktidega ulatuses, mis on vajalik eelkõige kliendi poolt e-poes esitatud tellimuse täitmiseks.

2.Müüja rakendab kõiki meetmeid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.